Založení společnosti

Ceník
chci ZALOŽIT s.r.o. NA KLÍČ
chci ZALOŽIT s.r.o. ON-LINE

Založení s.r.o. na klíč - Zlín

Podnikáte např. ve Zlíně nebo okolí a chcete co nejdříve založit s.r.o. na klíč bez starostí? Založíme s.r.o. na klíč, přesně dle vašich požadavků a do 24 hodin. A nemusíte být ani ze Zlína. Nechte všechny starosti se založením společnosti s ručením omezeným na nás, ušetříme vám spoustu času. Založení s.r.o. pro vás přestane být noční můrou. My se o vše postaráme, ať se nacházíte kdekoliv.

Ale pokud si chcete založit s.r.o. sám, protože máte raději všechny věci pod kontrolou, nevadí Vám trocha administrativy a máte čas, můžeme Vás procesem založení odborně provést i na dálku. Stačí kliknout na „Kolečko s ouškem“ s nápisem „Chci založit s.r.o. on-line“

Kompletní založení s.r.o. na klíč

Založení s.r.o. je stále ještě dosti časově náročná a složitá administrativní procedura. Pokud chcete mít se založením s.r.o. co nejméně starostí, je tato služba určena právě vám. Vaším jménem založíme společnost a vyřídíme vše potřebné. Výsledkem naší práce bude nová s.r.o. kompletně připravená k podnikání. Nově založená společnost na klíč bude samozřejmě zcela čistá – její historii začnete psát jenom vy, navíc bude ušitá na míru – tedy přesně podle vašich požadavků.

Jak probíhá založení s.r.o. na klíč ve spolupráci s námi

Zakládání společnosti s ručením omezeným s námi bude pro vás zcela jednoduché a „bezbolestné“. Příjemný pohovor s našimi děvčaty vám zabere pár minut vašeho času. Anebo vše vyřídíme mailem, osobně. Společně si detailně ujasníme vaše představy o nově zakládané společnosti tak, aby byl výsledek plně podle vašich představ. Zbytek administrativní a organizační práce je na nás.

Založení v 5 krocích:

  1. Telefonicky, mailem nebo osobně probereme vaše požadavky na nově zakládanou společnost. My vám podle našich zkušeností doporučíme, jak nastavit novou s.r.o. dle vašeho záměru. Zejména se zaměříme na to, aby založení společnosti proběhlo v souladu s novým zákonem o obchodních korporacích.
  2. Pokud se nebudete chtít osobně zúčastnit založení s.r.o. Notářským zápisem, připravíme plnou moc, jejímž prostřednictvím nás k založení vaší společnosti zplnomocníte.
  3. Budete-li mít základní kapitál do 20.000,- Kč, nemusíte nic řešit. Nad tuto částku bude potřebná vaše součinnost, tzn. splacení základního kapitálu v preferované bance.
  4. Všechny kroky potřebné k založení společnosti kompletně vyřešíme za vás, vaším jménem, na základě svěřené plné moci
  5. Celý proces bude úspěšně dokončen zapsáním společnosti do obchodního rejstříku. Vy získáte nově založenou s.r.o. a už vám nic nebrání s ní začít podnikat.

Co od vás budeme při zakládání s.r.o. potřebovat?

V případě, že se po tom, co nás kontaktujete, dohodneme na spolupráci, budeme od vás potřebovat:

  1. Podklady k založení nové s.r.o., tedy informace, které zjistíme konzultací s vámi, případně vyplněním dotazníku pro založení společnosti. Pokud si čímkoli nebudete jisti, samozřejmě vám rádi poradíme a navrhneme optimální řešení.
  2. Plnou moc nebo vaši osobní účast. Na základě plné moci však můžeme na úřadech jednat ve věci založení nové s.r.o. za vás a ušetřit vám tak maximum času.
  3. Pouze při základním kapitálu nad 20.000,- Kč, musíte touto částkou disponovat.

 

Založení s.r.o. ON-LINE Zlín

V tomto případě je jedno, jestli jste ze Zlína nebo z druhého konce republiky, protože chcete založit firmu přes internet. Můžete být odkudkoliv, pomůžeme Vám třeba se založením s.r.o. online.

V případě založení společnosti s asistencí (on-line) zakládáte společnost svépomocí (návštěva notáře, vyřízení předmětů podnikání na Živnostenském úřadu, splacení základního kapitálu, atd.), ovšem s naším dohledem. Figurujeme zde jako garant správnosti a bezchybnosti celého procesu založení firmy. Dohlédneme, aby založení společnosti s ručením omezeným proběhlo přesně podle zákonných požadavků, a na nic se nezapomnělo.

Pokud raději preferujete založení společnosti na klíč (nechcete ztrácet čas administrativou nebo někam chodit něco zařizovat), kliknětesi na „Kolečko s ouškem“ s označením „Chci založit s.r.o. na klíč“

Jak vám naše asistence při založení s.r.o. ON-LINE pomůže?

I v tomto případě se nejprve dohodneme se na vstupní konzultaci (telefonicky, mailem nebo osobně). Během té nám vysvětlíte svou situaci a potřeby, abychom mohli přijít s vhodným řešením.

My poté připravíme všechny potřebné listiny a instrukce postupu, budeme pravidelně dohlížet, zda při založení společnosti postupujete správně, a v případě nejasností vám vše vysvětlíme.

Výsledkem bude vaše nová, podle aktuálních zákonů založená s.r.o. řádně zapsaná v obchodním rejstříku a připravená k podnikání.

 

Založíme s.r.o. nebo a.s. podle vašich přání do 24 hodin! Je jedno, odkud jste, celé založení společnosti vyřídíme za vás rychle a spolehlivě. Nabízíme také odborný dohled při založení společnosti svépomocí - ON-LINE.

  Na klíč On-line
zkonzultujeme a poradíme
ověříme název
připravíme podklady
zajistíme notáře do 24h
zastoupíme vás v plné moci
uspořádáme valnou hromadu
složíme základní kapitál
vyřídíme živnostenské oprávnění
zapíšeme novou společnost do OR
hradíme zákonné poplatky (6500 Kč)
Konečná cena vč. DPH 9.900 Kč 2.500 Kč

Chci objednat

Chci nabídku