ÚvodSlužbyZaložení společností na klíč › Založení s.r.o. na klíč

Zakládání s.r.o. na klíč nebo asistované založení s.r.o.

Založíme s.r.o. na klíč do jednoho dne a přesně dle vašich požadavků. Nechte všechny starosti se založením společnosti s ručením omezeným na nás, ušetříme vám spoustu času.


Kompletní založení s.r.o. na klíč

Pokud chcete mít se založením s.r.o. co nejméně starostí, je tato služba určena právě vám. Ve spolupráci s vámi, a nebo vaším jménem, založíme společnost s.r.o. a vyřídíme vše potřebné. Výsledkem bude nová společnost připravená k podnikání.


Jak probíhá založení s.r.o. ve spolupráci s námi

Celý proces založení s.r.o. zabere maximálně hodinu vašeho času, kdy si společně ujasníme (osobně, mailem nebo telefonicky) vaše představy o nové společnosti. Zbytek je na nás.

  1. zavoláme si nebo se sejdeme a probereme vaše požadavky na novou společnost. Doporučíme, jak nastavit novou s.r.o. dle vašeho záměru a v souladu s novým zákonem o obchodních korporacích.
  2. v případě, že se nebudete moci účastnit ustavující valné hromady s notářem (cca 30-45 min. času), svěříte nám plnou moc, která je přesně specifikována pro založení s.r.o.
  3. kompletně vše vyřešíme za vás (vaším jménem, na základě svěřené plné moci), vy pouze splatíte požadovanou výši základního kapitálu v bance a doručíte nám potvrzení banky o splacení
  4. celý proces bude úspěšně dokončen a společnost zapsána do obchodního rejstříku. Získáte tak novou s.r.o. a už vám nic nebrání začít podnikat

Co od vás budeme při zakládání s.r.o. potřebovat?

V případě, že se dohodneme na spolupráci, budeme od vás potřebovat:


Asistence při založení s.r.o.

V tomto případě společnost zakládáte svépomocí, my jsme garantem správnosti a bezchybnosti celého procesu založení firmy. Dohlédneme, aby založení společnosti s ručením omezeným proběhlo "správně", a na nic jste nezapomněli. Vše probíhá tzv. „na dálku“, bez naší osobní účasti.


Jak vám naše asistence pomůže při zakládání s.r.o.?


Výsledkem bude vaše nová, podle aktuálních zákonů založená s.r.o., řádně zapsaná v obchodním rejstříku a připravená k podnikání.

"Kontaktujte nás s představou o své nové s.r.o. Probereme vaše požadavky a společně najdeme optimální řešení. Zbytek procesu je na nás - dostanete s.r.o. připravenou k podnikání."
Monika Agler
poradce a prodejce ready made firem v EasySupport s.r.o.
kontakt: +420 731 761 497


mám zájem o založení s.r.o. na klíč

(zobrazit ceník založení s.r.o.)

mám zájem o asistenci při založení s.r.o.

(Cenu služby řešíme individuálně. Pro cenový návrh stiskněte tlačítko a vyplňte nezávaznou poptávku.)

Aktuálně z blogu EasySupport.cz

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500