ÚvodTémata poradny › Prodej a.s. "na klíč" láká stále více podnikatelů

Prodej a.s. "na klíč" láká stále více podnikatelů

Trend využít při zakládání vlastní firmy výhody ready-made společností stále narůstá. Důvody jsou naprosto pochopitelné a evidentní:

  • možnost podnikat ještě dnes
  • absence zdlouhavých úředních procesů
  • profesionální řešení na míru

Nebojte se akciové společnosti

Prvotní nedůvěra klientů k novému produktu je naprosto přirozená. Ready-made společnosti však přesvědčily tisíce spokojených klientů o svých výhodách. Mezi nejvíce poptávanými produkty jsou ready-made s.r.o., nicméně v poslední době narůstá zájem i o prodej a.s.

Výhody akciové společnosti

Volba právní formy vaší nové firmy záleží jen na vás a je vhodné ji předem dobře zvážit. Svá pro i proti má s.r.o. i a.s.

V praxi prodej a.s. vypadá tak, že připravíme veškeré podklady a uspořádáme valnou hromadu za účelem provedení změn v převáděné společnosti dle vašich požadavků. Ty mohou být různé a týkají se například změny názvu společnosti nebo změna sídla společnosti, statutárního orgánu a dalších věcí, které vám rádi vysvětlíme.

Proč koupit ready made a.s.?

Předzaložené akciové společnosti jsou firmy se splaceným základním kapitálem a bez jakékoli podnikatelské minulosti, proto jsou zaručeně bezdlužné. Tento stav je stvrzen i čestným prohlášením představenstva společnosti. 

Zvolíte-li při zakládání akciové společnosti formu ready-made, vyhnete se obtěžujícím administrativním procesům a dlouhým čekacím dobám na příslušných úřadech. Společnost může být vaše již během několika hodin a nic nebrání tomu, abyste spustili své podnikání ještě dnes. Prodejem a.s. se zabýváme  již několik let, proto jsou naše služby přímočaré, profesionální a prověřené. Důraz klademe na individuální přístup ke každému klientovi, jemuž nabízíme úvodní poradenství zcela zdarma.

V čem je zakoupení a.s. výhodné?

V silném konkurenčním prostředí vynikáme úrovní poskytovaných služeb

  • máme dokonale připraven bezplatný informační servis, kterým Vám objasníme novou strukturu akciové společnosti vycházející z nového zákona o obchodních korporacích
  • můžete se spolehnout, že naše ceny jsou konečné a naše ceníky transparentní a detailní
  • prodej a.s. již zahrnuje vyřízené volné živnosti
  • akcionářem se stanete ihned poté, co podepíšete smlouvu o převodu cenných papírů na vaši osobu a jakmile akcie převezmete
  • zaručujeme hladký průběh prodeje

Pomohla vám tato rada? Sdílejte ji, třeba pomůže i někomu dalšímu. Děkujeme
Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500