Zakládání firem

Již přišla ta správná chvíle a váš podnikatelský plán dozrál? Nyní je dalším krokem založení vlastní firmy. Zakládání firem je naše specialita a proto nás těší, že jste se obrátili právě na nás. Rychle a pohodlně zajistíme veškerý servis, který s sebou zakládání firem nese, aniž by vás to jakkoli časově zatížilo.

Firma na prodej

Zakládání společností naší firmou přináší řadu výhod. Jednou z nich, tou základní, je to, že bude celý proces podřízen vašim požadavkům. Proto bude ve výsledku založena firma přesně podle vašich představ. Jsme specialisté v oboru a za stoprocentní splnění vašich nároků beze zbytku ručíme.

Specifika s.r.o.

Jedná se o nejrozšířenější formu právnických osob. Může být založena neomezeným počtem vlastníků a její základní kapitál je od nového roku možný ve výši 1 koruny. Oproti OSVČ s sebou s.r.o. přináší velkou výhodu v oddělení soukromého majetku (v případě, že jednáte jako jednatelpéčí řádného hospodáře). Navíc je prokázáno, že status s.r.o. působí na klienty mnohem důvěryhodněji.

Specifika a.s.

Kapitálem takovéto společnosti jsou podíly, tedy akcie. Zakládajících členů může být jeden i více, nutností je však složit základní kapitál, který v současné době činí 2 miliony korun. Statutárním zástupcem akciové společnost je představenstvo – dualistický systém vnitřní struktury nebo statutární ředitel – monistický systém vnitřní struktury.

Zakládání firem od nás zahrnuje

 • zajištění veškeré potřebné dokumentace
 • služby notáře při přípravě společenské nebo zakladatelské listiny
 • jednání se správními úřady
 • ohlášení volných živností
 • na požádání registrace k dani z příjmu
 • asistenci při skládání základního kapitálu
 • asistenci při zakládání bankovního účtu
 • podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku
 • podání informací o krocích, které jsou nutné po zápisu společnosti do OR

Záruka naší spolehlivosti

Zakládání firem je naše doména, známe a využíváme postupy v souladu s legislativou České republiky. Všechny naše služby jsou profesionální a pomohou vám začít co nejdříve zhodnocovat vaše podnikatelské vize. Naše úvodní poradenské služby jsou zdarma, neváhejte nás tedy kontaktovat a zeptat se na to, co vás zajímá.

Záruka spolehlivosti našich partnerů

Pokud potřebujeme jakékoli odborné konzultace, pro své služby využíváme výhradně prověřených partnerů, auditorů, účetních a daňových poradců. Naše služby jsou zaštítěny právní kanceláří, která je specialistou na obchodní a občanské právo. Proto můžeme svým klientům nabídnout odborně zpracované smlouvy, které jsou vždy připravovány na míru jednotlivým klientům.

2 komentáře u „Zakládání firem

 1. Tak když už zakládate firmu př. třeba zámečnictví jak zaručite nějaký potencionální zákazníky do začátku? Jako myslím jakým způsobem jestli reklamou, nebo třeba zviditelněním na internetu.By mě zajímalo jestli využívají nějaké firmy seo marketing pro objasnění tady jsou základy seo marketingu. Když firma nemá žádné dlouholeté zkušenosti v oboru.

  1. Dobrý den, Luboši, asi přesně nerozumín otázce. Předpokládám však, že když chcete založit s.r.o., máte udělaný průzkum trhu. A to, že se do reklamy nebo SEO musí něco investovat, je v dnešní době asi nutnost. Pokud tedy začínáte….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>