Prodej s.r.o.

Pro založení vlastní společnosti s ručením omezeným existují tři možné postupy. Záleží jen na vašich časových možnostech a konkrétních požadavcích, kterou z variant vyberete:

Zakládání firmy trvá tři týdny

Jestliže jste se rozhodli pro první variantu, je nutné počítat s tím, že celý proces může trvat až tři týdny. Je důležité si předem naplánovat svůj podnikatelský záměr a v návaznosti na něj si promyslet, které kroky jsou nezbytné v celém procesu založení společnosti. Pakliže pro vás není časová vytíženost zásadní, máte možnost nastudovat jednotlivé procesy a jednání s úřady nepovažujete za obtěžující, je to pro Vás ideální  způsob jak získat s.r.o..

Společnost s ručením omezeným na míru

V tomto případě jste pouze zadavatelem svého podnikatelského záměru, kdy vy určíte veškerá specifika a vše ostatní necháváte na kvalifikované společnosti, která vše připraví, zajistí a vyřídí.

Prodej s.r.o.- ready made

Nejoptimálnější možnost pro všechny, kteří mají svůj podnikatelský záměr jasně zpracovaný a chtějí se mu naplno a okamžitě věnovat. Koupě s.r.o., respektive ready made s.r.o., umožňuje podnikat na svou firmu již do 24 hodin od rezervace. Majitelem a jednatelem se stáváte v okamžiku podpisu smluv a najmenování do funkce.

Prodej ready made s.r.o. spočívá v tom, že je společnost s ručením omezeným již založena, ovšem pouze za účelem jejího dalšího prodeje. Nemá tedy žádnou podnikatelskou minulost, proto je zaručena absence jakýchkoli závazků či dluhů.

Prodej ready made s.r.o.

Se vším vám rádi pomůžeme. Jsme společnost, která oslaví tento rok 14 let své činnosti, garantujeme tedy stoprocentní bezpečnost a transparentnost veškerých procesů. Vyberte si z nabídky našich ready made s.r.o. společností. Pokud budete chtít změnu názvu firmy, lze ji upravit dle Vašeho požadavku.

Ceny jsou konečné

Nemusíte se obávat, prodej s.r.o. se opírá o ceník s pevnými sazbami, které jsou konečné. Nenajdete u nás  žádné skryté poplatky. Rezervace společnosti přes přiložený formulář je nezávazná, můžete si ji dodatečně promyslet. Naším cílem je nastavení základních a zákonem daných pravidel a umožnit klientům hladký start do podnikání. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se založení společnosti, nebo prodeje firem, rádi Vám poskytneme bezplatné poradenství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>