Prodej firem

Založit firmu dnes není žádná věda, pokud ovšem víte přesně, jak na to, a pokud máte dostatečné množství informací a času na vyřízení všech potřebných formalit. V opačném případě není třeba si zoufat, protože na trhu existuje řada společností, které nabízí přímý prodej firem. Takový produkt se jmenuje ready made společnost.

Co je ready made společnost?

Ready made společnost je firma předzaložená za účelem jejího dalšího prodeje. Nabídka pokrývá širokou škálu potenciálních potřeb klienta a je velmi pružná. Uskutečňujeme prodej firem na vysoké profesionální úrovni a můžete si vybrat z následujících typů:

Prodej firem se zárukou

Naše služby respektují veškeré příslušné zákony České republiky a není proto třeba se obávat nelegálních postupů. Všechny procesy jsou zaštítěny advokátní kancelářím, která vydala naší společnosti certifikát právní jistoty. Ten je doložen pokaždé, když je uskutečněn prodej firem.

Podvod je vyloučen

Ready made s.r.o. i ready made a.s., které nabízíme, jsou zaručeně bezdlužné, protože nevyvíjí a nikdy nevyvíjely ekonomickou aktivitu. To pochopitelně doložíme čestným prohlášením statutárního orgánu, díky němuž si můžete být jisti, že vaše nová společnost je kompletně bez dluhů a že není zavázána směnkou či jinak zatížena. Firmy na prodej samozřejmě zahrnují také předání kompletního účetnictví, které je dalším důkazem toho, že firma nemá žádnou podnikatelskou minulost. K předání účetnictví dochází po dni  zápisu změn do Obchodního rejstříku.

Vše je předem zařízeno

Všechny společnosti z naší nabídky mají splacený základní kapitál a jsou zapsány v Obchodním rejstříku. Jsou tedy připraveny k okamžitému převodu na nového majitele. Na vás je pouze vybrat si právní formu a název. Ten se dá dodatečně samozřejmě změnit.

Kolik stojí prodej firem?

Sazby za prodej jednotlivých ready made s.r.o. a ready made a.s. naleznete v ceníku. Uvedené ceny jsou konečné, nemusíte se tedy obávat skrytých poplatků.

Poradíme zdarma

Pokud byste něčemu nerozuměli, nebo pokud byste měli další doplňující dotazy, budeme rádi, když se na nás obrátíte. Úvodní poradenství poskytujeme klientům zdarma.