Novela zákona o obchodních korporacích

Za pár dnů by měla vyjít velká novelizace ZOK. Přijetím novely ZOK vejdou v blízké budoucnosti v účinnost důležité zákonné změny, které ovlivní zejména proces zakládání s.r.o. a jiných kapitálových společností. Se změnami vás budeme podrobněji informovat na našem webu www.easysupport.cz a v tomto blogu.

Jednou z pozitivních změn je, že při založení s.r.o. se základním kapitálem do 20.000,- Kč se tento kapitál nebude muset splácet v bance, ale přímo notáři. Což pro naše klienty přináší velkou úlevu – nemusí do banky a předávat zpět potvrzení o splacení základního kapitálu. Stačí si s námi domluvit termín založení s.r.o. , zaslat podklady pro přípravu listin a Notářského zápisu, a vše se vyřídí během 20 minut. My ještě ten den zajistíme Výpis z Živnostenského rejstříku a zápis nově založené společnosti  do obchodního rejstříku – cca do 24 hodin můžete začít podnikat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>